IEEE Ücretsiz eLearning Library Erişimi Sunuyor

Merhaba,

IEEE uzaktan eğitim kaynaklarına ihtiyaç duyan üniversitelere 3 aylık ücretsiz e-öğrenme kurslarına erişim imkanı sunuyor.

IEEE olarak, birçok üniversitedeki akademisyenlerden, öğrencilerinin bu zor zamanda da ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmek için özellikle çevrimiçi kurslar sunmasının istendiğini biliyoruz. Etkili ve hemen kullanılabilir ek kaynaklar oluşturmak zor olabilir.

Mühendislik ve bilgisayar bilimleri müfredatınızı ve kütüphane kaynaklarınızı uzaktan öğrenme ortamını destekleyecek şekilde uyarlamayı planlarken, IEEE e-Öğrenme Kütüphanesi talimatlarınızı tamamlamak için yararlı bir araç olabilir. IEEE Xplore Dijital Kütüphanesi aracılığıyla sunulan yüzlerce çevrimiçi mühendislik ve teknoloji dersi ile öğrenciler alanlarındaki önde gelen uzmanlardan öğrenebilirler. Yapay Zeka, Blockchain, 5G, Otonom Araçlar, IoT, Siber Güvenlik ve çok daha fazlasını sunan birçok konuyu keşfedin. Bu kurslar, internet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan erişilebilir ve öğrencilerin mekandan bağımsız olarak öğrenmelerini sürdürmelerini kolaylaştırır.

IEEE 90 Günlük Ücretsiz Erişim Sunuyor
IEEE olarak üniversitenizin uzaktan öğrenmeye geçişine yardımcı olmak için 30 Haziran 2020 tarihine kadar tüm e-Öğrenme Kursları Kütüphanemize ücretsiz erişim imkanı sunuyoruz.
Mevcut kursları keşfedin ve içeriğin öğrencilerinizi desteklemenize nasıl yardımcı olabileceğini ilk elden deneyimleyin.

Kurumunuz İçin Erişim Talep Edin

Related Posts